Krzyżówka amerykańska 05

5
408 rozpoczęć · 396 zakończeń · 321 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

"Z głosami w żurnalu"... wiem już na pewno, że to nie aria :(

Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

52

Autorzy określeń

 ankor11   końska kawalerka (3)  ·  utwór w antykwariacie (3)  ·  borsuczy pies (2)  ·  wieniec w laurce (3)  ·  trzecia planeta od Słońca (2)  ·  owoc do wypełnienia kaczki (4)  ·  łatwopalny sznurek (4)  ·  przepaść pod Hadesem (4)  ·  krzywej wieży znajdziesz w niej odbicie (4)  ·  pręt do nabijania (4)  ·  dziewczynki zabawka (4)  ·  niezdara co kryje maga (4)  ·  arytmetyczna wada (4)  ·  wawer dookoła da niezłego kopa (4)  ·  zielona bez kabli (4)  ·  wyrobiona opinia, renoma (3)  ·  nauczycielskie u agronoma (3)  ·  z głosami w żurnalu (4)  ·  schował się w manatki (2)  ·  zakończenie strzykawki (3)  ·  małżeńskie w alkowie (4)