Krzyżówka amerykańska 20

5
380 rozpoczęć · 367 zakończeń · 340 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

ewwi, sprawdź czarne pola, może tam masz błąd.

To zadanie zostało skomentowane 4 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

69

Autorzy określeń

 ankor11   kuje zawodowo (3)  ·  stan po mocnym drinku (5)  ·  na stawie lub powiece (3)  ·  pies, częsty klient fryzjera (2)  ·  pompa z nieba (3)  ·  500 kartek papieru (3)  ·  poszukiwany listem gończym (3)  ·  kosmetyk na deser (3)  ·  ostatni dzień indyka (2)  ·  w starym diabeł pali (3)  ·  nadzorca w pasiaku (3)  ·  publicznie odcinał głowę (4)  ·  glon w kremie (4)  ·  z bujnym zarostem na brodzie (3)  ·  składane do modlitwy (5)  ·  kwadrat lub ośmiokąt (3)  ·  narzuta z paki (5)  ·  wiatrem podszyta na grzbiecie (3)  ·  niektórzy usiłują zrobić z igły (4)  ·  rośnie na kraterze w literaturze (4)  ·  lokum po wyroku (4)