16. BHP w gminie

6
370 rozpoczęć · 326 zakończeń · 304 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Zbliżał się koniec roku, a środki pomocowe z Unii Europejskiej nie zostały jeszcze wszystkie wydane. Ogłoszono więc konkurs z nagrodami pieniężnymi dla rolników. Po eliminacjach odbył się wielki finał, w którym uczestniczyło pięć osób. Specjalna komisja, w sobie tylko znany sposób, oceniała stopień mechanizacji w gospodarstwie, wdrażanie zaleceń BHP, a nawet czystość przydomowego ogródka. Przed ogłoszeniem oficjalnych wyników niektóre szczątkowe dane przedostały się do lokalnych mediów i na ich podstawie należy ustalić, w czym specjalizowała się każda z osób i które miejsce zajęła w konkursie.

Informacje uznane za prawidłowe należy w poszczególnych kwadratach, na przecięciu rzędów i kolumn, zaznaczyć kolorem zielonym (spacją).
Pozostałe kratki (puste pola) uzupełniamy (koniecznie) literą X.

uwielbiam te zagadki! więcej!

To zadanie zostało skomentowane 7 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

48