0765. Przymrużka

6
425 rozpoczęć · 373 zakończenia · 311 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka przymrużka: Krzyżówka z pisanymi na luzie określeniami opartymi na grze słów.

Świetna krzyżówka! Uśmiałam się... zakończyłam... i się wściekłam! Na literówkę, którą puściłam (tzn. na samą siebie oczywiście - przyznaję smutno). A skojarzenia Aniu - super!

To zadanie zostało skomentowane 6 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

66

Autorzy określeń

 ankor11   Al zupa … dla artystów zaraz po występie  ·  patol czeka w szatni na właściciela  ·  ma skaut kosztowny prezent dla smyka  ·  strata, gdy w zegarze druga litera pójdzie na wagary  ·  oszustwo zawsze towarzyszące merkantyliście  ·  trzeba onucami w środku wesprzeć oddział piechoty mniejszy od batalii  ·  w sposób naturalny wytworność u koszykarki  ·  przywita się grabą choć wśród krzyży macha łopatą  ·  opłacone brawa o symbol tony poszerzone … na taśmie filmowej  ·  z nektaru i karnetu MacGyver coś wymyśli  ·  pieszczotliwie o samolocie co strugał zabawki w literaturze polskiej  ·  urojenie z nogami powyżej kolan  ·  z banku z „żubrem” wprost do Średniowiecza  ·  w środku patrolu zakręt bierze bez uprzęży  ·  pozycja jogina a w samym środku potwór Kinga  ·  z Wandy wierszyka brak apetytu u tego chłopczyka  ·  w trygonometrii ma zastosowanie symbol indu w skoku  ·  tłum o kobiecie niezbyt bystrej tak krzyczy  ·  do wykonania gdy w środku Szeherezada niema się stanie  ·  płynie wiosną z jednostką mocy w prezencie dla pana  ·  rozbrzmiewa agora perfekcyjnie mówioną przez niego piosenką  ·  gród księżniczki Wandy w mieście raków pełnym  ·  na tropie Zac z potężnym dziobem  ·  wiklinowy produkt w ustach jąkały  ·  z niejednej okazji znajdzie się w gablocie  ·  w Rosettcie przysmak czeka na kłapoucha  ·  zna kierowca tego co stoi przy drodze  ·  pewniak i panewki dla kelnera  ·  na bal zawiezie Kopciuszka prosto z kart szulera  ·  karciany dzwonek sznurów?