Krzyżówka amerykańska 23

5
360 rozpoczęć · 334 zakończenia · 306 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

jak zawsze super!!!!

To zadanie zostało skomentowane 3 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

59

Autorzy określeń

 ankor11   masa w tłumicy (4)  ·  para łuków w zdaniu lub zadaniu (5)  ·  do wieszania prania (3)  ·  wyparta przez skarpetę z żołnierskiego buta (3)  ·  wyrażany krzyżykiem w działaniu (4)  ·  składak na spływie (3)  ·  słodki w przysmaku (4)  ·  dla rybaka z planetarium (3)  ·  otwarte na świat (3)  ·  zacięcie wrażliwe w zębie (3)  ·  ciągnie za sobą nitkę (4)  ·  hawański "papieroch" (2)  ·  potocznie policyjne radiowozy (4)  ·  pierwszy bajki pisał (5)  ·  żelazny nie w butelce (5)  ·  dawniej arystokraci (3)  ·  dbałość co trapi człowieka (4)  ·  dostaje kasę za udawanie (4)  ·  nie pasuje do kożucha (4)  ·  odnoga głowonoga (5)  ·  kamizelka dla wodniaka (5)