Krzyżówka amerykańska 18

5
377 rozpoczęć · 355 zakończeń · 314 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.
Krzyżówka Szaradzisty: Krzyżówka utworzona przez użytkownika serwisu Szarada.net.

Moje ulubione krzyżówki. Czekam na nie z utęsknieniem:-)

To zadanie zostało skomentowane 3 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

63

Autorzy określeń

 ankor11   włókno z banana manilskiego (4)  ·  ma swój stragan (3)  ·  satyryczna "śmietanka" z wrocławskiego towarzystwa (4)  ·  tropikalny krewny komara (3)  ·  ludowy diadem ze wstążek i kwiatów (3)  ·  porcja lodów w rożku (4)  ·  tłum wymierza bez sądu karę (4)  ·  włóczka na drutach (3)  ·  biały rumak w ciemne plamy (3)  ·  Dorota, pięcioboistka (3)  ·  można spaść z wysokiego (2)  ·  amok bardziej swojsko (3)  ·  w nim się grzęźnie (3)  ·  drobno pokruszony węgiel (4)  ·  rośnie w zaroślach (3)  ·  wiele lat do niej Odys wracał (2)  ·  szeroki brzeg sombrera nie do jeżdżenia (2)  ·  poważny remont by się jej przydał (2)  ·  potomek ze związku białej i czarnej rasy (2)  ·  barokowy golasek (4)  ·  miłosna na niej odegrana przez aktora (3)