Przerywnikowa 10

8
443 rozpoczęcia · 417 zakończeń · 350 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka przerywnikowa:

OKREŚLENIA HASEŁ

administrator systemu * album zespołu Breakout z 1976 r. * australijski twardzielec * ciastko jak zamek * dawniej kochankowie * dawniej szylkret * format grafiki dla ikon w Windows * głosiciel * główna bohaterka powieści "Pięcioro dzieci i coś" * "Gorodok …", nowela M.Gorkiego z 1909 r. * krótka oficjalna informacja * miasto nad Mogilnicą * miasto z Posągiem Guanyin * mieszka w kraju ze stolicą w Belmopan * najprostszy to aceton * niemiły stan spowodowany monotonią życia * ojciec Hypatii zwanej "męczennicą nauki" * potrzebne podejrzanemu * przedpokój w chacie * Ruska lub Mazowiecka * samiec świni * słynna niewolnica z serialu (imię w wersji TV Silesia) * Stanisław, "Coco", mistrz balansu w filmie "Znikąd donikąd" * ułatwia pisanie tekstu w kolumnach * w powieściach Ursuli K. Le Guin, pierwszy oficjalny wysłannik Ekumeny * zbiór głównych zasad wiary * zejście bohatera do świata podziemnego w antycznym eposie * żółta maskotka Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2002 r.

ADMIN po drodze musiał się zamienić w ROOT-a, aby mógł utworzyć skrzyżowanie z szylkretem. Przy tym nie jest to poprawne określenie, bo według mojej wiedzy ROOT to konto ADMINA, a to już jest mocne naginanie haseł.Ludzie!! Opamiętajcie się trochę z tymi wariackimi hasłami, bo to już nie rozrywka tylko męczarnie i wielka strata czasu. Na 28 haseł tej krzyżówki aż 16 razy musiałam "kopać" w Google, czyli ponad 50%. Chyba idea tych zadań nie polega na grzebaniu w sieci i stresowaniu się, prawda?

To zadanie zostało skomentowane 12 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

46