Krzyżówka amerykańska 19

5
368 rozpoczęć · 349 zakończeń · 329 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

Tak wiele było synonimów że myślałam, że się nie pozbieram, a poszło mi błyskawicznie.

Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

72

Autorzy określeń

 ankor11   calówka dla stolarza (3)  ·  niewypał w biznesie (3)  ·  linia co ciągle robi zwroty (4)  ·  plująca krewna wielbłąda (5)  ·  wymarły nielot (3)  ·  góry, nad którymi krążą kondory (3)  ·  żartobliwie o małżeństwie (2)  ·  bywa milczenia (3)  ·  krzyżuje osnowę z wątkiem (3)  ·  podatek graniczny (4)  ·  Janek z "Rudego" (5)  ·  kapuściany symbol krzepy (2)  ·  kapitał panny mlodej (2)  ·  do smarowania jak oprawa (5)  ·  przeciwieństwo dziobu (4)  ·  teren pod zabudowę (5)  ·  przez komputer przetwarzane (5)  ·  egipska opera Verdiego (5)  ·  worek na pierze (4)  ·  krosno dla tkacza (3)  ·  Fort Knox je strzeże (5)