Krzyżówka amerykańska 04

5
417 rozpoczęć · 407 zakończeń · 326 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

48

Autorzy określeń

 ankor11   przednia to awangarda (2)  ·  torba włóczykija (4)  ·  okryta pellikulą (3)  ·  dowództwo z baszt (2)  ·  przykrycie dla dziecka (2)  ·  koniec autokraty (2)  ·  zamiast stołu w pokoju (3)  ·  lampa z lampy (3)  ·  na kotlety i pasztety dla jarosza (3)  ·  zapach z flakonika (2)  ·  do podpisania w traktaciku (3)  ·  czas na spanie (4)  ·  ziemniak po poznańsku (3)  ·  do prawienia (3)  ·  zakończenie kopytka (4)  ·  pogryziona przez mrówki w świątyni dumania (2)  ·  nie kumka w ręku hydraulika (4)  ·  zarabia w ogonku (4)  ·  trwa 45 minut (4)  ·  potwierdza regułę (3)  ·  leczona u okulisty (4)