Krzyżówka amerykańska 12

5
427 rozpoczęć · 381 zakończeń · 354 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

63

Autorzy określeń

 ankor11   leniwy z serem (3)  ·  scena pod kopułą (2)  ·  biały u dominikanina (3)  ·  mieszkaniec "Kaktusowej Skały" (4)  ·  scenka z humorem (3)  ·  miasto nad Kiełbaską (5)  ·  zdrój dla kuracjuszy (3)  ·  pantera śnieżna (4)  ·  twórca znanej kurtyzany (4)  ·  pod spódnicą i na scenie (4)  ·  powoduje bicie serca u dam (4)  ·  na głowie z wyskoku (5)  ·  prymitywne legowisko z krów (4)  ·  płynie z obwódką (3)  ·  Stwosz (5)  ·  przed Chruszczowem w dowodzie (2)  ·  domowa bez pazura (4)  ·  imię rzeczy (3)  ·  Przymierza szukana od wieków (3)  ·  płacony za porwaną osobę (3)  ·  produkuje Królewskie z pianką (5)