Czwórka z tytułem 03

7
547 rozpoczęć · 504 zakończenia · 366 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Określenia odgadywanych słów podane są w przypadkowej kolejności dla wszystkich 4 diagramów. Ujawniono niektóre litery. Pod diagramem pojawi się tytuł powieści Malcolma Rose.

Określenia haseł

nadmierne zajmowanie innych własną osobą * miasto w Radżastanie z największym pałacem z marmuru i granitu * pies na borsuki, wydry i lisy * wydawnictwo poradników psychologicznych w ramach Grupy Helion SA * rozpieszczony ancymonek * ze stolicą w Edynburgu * z rogatywki w powietrze się nie wzbije * małpiatka z Madagaskaru, należąca do rodziny lemurów * okazja na sukces * podreperujesz w sanatorium * dowcipny zwrot świadczący o umiejętności konwersacji i obycia w towarzystwie * Sulawesi na Oceanie Spokojnym * na strzelbę przy siodle * dawna stolica Turcji * tłuszcz do smażenia pączków lub faworków * okrywa kości * Erich, dowodził Kriegsmarine * chart rosyjski * bogini pokoju w mitologii greckiej * wykorzystywany do natłuszczania skór, degras * członek hitlerowskich partyjnych oddziałów szturmowych * meldunek składany przełożonemu * w Halloween zamiast cukierka * imię Ionesco, dramatopisarza ("Krzesła")

(clap)

To zadanie zostało skomentowane 2 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

43