Horror 35

kłódka
7
462 rozpoczęcia · 412 zakończeń · 349 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Po rozwiązaniu jolki w wężyku odczytamy tytuł klasycznego horroru, a pod diagramem miano antagonisty z tego filmu. Dla ułatwienia ujawniono wszystkie litery P i C.

Opisy haseł:

bałwany z piany * biedactwo szatana * bujda na resorach * ... City, miasto Batmana i Jokera * co lepsze zagarnia dla siebie * Duczyńska, malarka * element "doprodukowany" * grubiańsko o grubej Joannie * niemiauczące kotki * obły na czole po bójce z kibolem * odczuwane przy grzejniku * owad po "wykluciu" * państwo złożone jedynie z białych * piaszczysta na rzece * piąty po czterech kątach * polityk szanujący odmienność innych ludzi * przez kościół potępiany, z tez znany * sedno lub coś, co żyje * strzelisty nurt * szakal etiopski * typ klasycznego nadwozia * w sieci wpisywany przed hasłem * wielu ich na zebrze * wodospad - tak, ten o którym myślisz * zdradziecka wycierana w sejmie * zdrowe, okopowe, bordowe * zniewolona "W kamiennym kręgu"
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

35