Smakołyki Babci Joli 05

5
627 rozpoczęć · 506 zakończeń · 257 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Diagram należy uzupełnić odgadywanymi słowami, należy jednak samemu ustalić miejsce ich wpisywania.

Tak Kryno,masz racje!!! popieram twoją opinię! Te krzyżówki są super,chociaż zarobiłam -40,na tych orzeszkach ;( Ale co tam,zabawa wyśmienita!!! Szacun dla Autorki :) Pozdrawiam.

To zadanie zostało skomentowane 23 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

24

Autorzy określeń

 BaJo   czarna, zielona, po angielsku  ·  przed wigilią na rybnym straganie  ·  owoc na straganie  ·  na straganie przy fasoli  ·  ...King w menu fast foodu  ·  aby go przyrządzić zrób zakupy na straganie  ·  niejedna na straganie  ·  na straganie (głowa pusta?)  ·  rodzaj roślin, z których orzeszki na straganie  ·  pieczywo na włoskim straganie (z liter: bita taca)  ·  na straganie go nie kupisz, idź do monopolowego  ·  kromki przełożone sałatą ze straganu  ·  róża na zupę ze straganu  ·  wafelek na straganie ze słodyczami  ·  i takie jajo można kupić na straganie  ·  na straganie do barszczu  ·  "Grzesiek" na straganie ze słodyczami  ·  na straganie bywa też zielona  ·  na straganie (mówiła o rzepie, że krzepka)  ·  przyprawa do produktów ze straganu  ·  na straganie (do płaczu)