Panorama dnia 2020-01-16

4
1163 rozpoczęcia · 1102 zakończenia · 831 rozwiązań
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka panoramiczna: Krzyżówka powstała ze słownika wspólnie redagowanego przez użytkowników serwisu.

@grazynka - ależ oczywiście przyjąłem to jako żart! (rofl) ! Co jednakowoż nie zmniejsza buchalteryjnego piekła😈😈 - tak jak to nam niektorzy życzą! ;-)
PS Zimno zrobiło sie dopiero teraz ❄️🥶❄️, a Nowa Fundlandia całkowicie zasypana śniegiem! 🌨️🌨️

To zadanie zostało skomentowane 10 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

42

Autorzy określeń

 system   prowincja w Turcji z dystryktem Aladağ  ·  główny port i stolica Senegalu  ·  dzielą się na kable  ·  Beckenbauer lub Kafka  ·  ... Day, amer. aktorka  ·  elektronika w układzie hamulcowym  ·  posiądą Ziemię  ·  nad kolanami  ·  ojciec Jazona  ·  tkanina na letnie sukienki  ·  zgrana ekipa  ·  wytrawne wino hiszpańskie  ·  jego twórcą Lenin  ·  miasto między Lesznem a Wrześnią  ·  imię Maguire w tytule filmu z T.Cruise'm  ·  metoda rozliczeń bank.  ·  ciężka sytuacja  ·  kolka na gałązce głogu  ·  Szwecja  ·  komedia M.Koterskiego  ·  biały gips na rzeźby  ·  Alfred, autor "Ubu Król"  ·  afrykańska antylopa krętoroga  ·  stolica Arabii Saudyjskiej  ·  niemiecki koncern elektrotechniczny  ·  nosi szkła na nosie  ·  wiceopat  ·  film z Benem Affleckiem w roli anioła  ·  Kusturica, reżyser  ·  lekki stop używany w lotnictwie  ·  prostytucja  ·  warszawskie osiedle  ·  siła ducha  ·  skory do psot  ·  na niej kelner nosi szklanki  ·  cios, sztych  ·  co było, a nie jest, nie pisze się w ...     mariola1958   ... Pradesh, stan w Indiach  ·  student japonistyki     sylwek   lament, skarga, narzekanie     bachaku1   maceba, żydowki nagrobek     eliza   jedna z postaci "Mistrza i Małgorzaty" Bułhakowa  ·  warszawski teatr     dzejdi   uczelnia, kuźnia kadr w PRL     BaJo   państwo siedmiu emiratów     irbisp   pani dobrodziejka     jomitoka   słynny Fibonacciego w "Kodzie da Vinci"