Logogryf 31

7
446 rozpoczęć · 435 zakończeń · 386 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Logogryf: Do diagramu należy wpisać pary wyrazów 6-literowych i 7-literowych (kolejność do odgadnięcia) tak, aby po ich wpisaniu w zaznaczonych kolumnach powstał tytuł utworu, którego autor ujawni się w kratkach poniżej. Ostatnia litera pierwszego wyrazu jest jednocześnie początkową literą drugiego. Określenia dla par również podano w przypadkowej kolejności.
Ujawniono wszystkie litery S i U występujące w diagramie.

Ponieważ nie mam wglądu w indywidualne rozwiązania, nie mogę sprawdzić Twojej wersji. Musisz mi ją jakoś pokazać, na przykład, robiąc zrzut ekranu i wysyłając go mejlem na adres, który jest w moim profilu. Jeśli to problem, skorzystaj z naszej wewnętrznej poczty i po prostu wypisz mi po kolei, rzędami od góry, wszystkie wyrazy jakie wpisałeś do diagramu.
Pozdrawiam.

To zadanie zostało skomentowane 16 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

35