(Nie)pełne (z)dania 03

6
509 rozpoczęć · 479 zakończeń · 430 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
W każdym określeniu, na początku lub na końcu jednego ze słów, należy dopisać tyle odpowiednich liter, ile zostało podanych w nawiasie, tworząc właściwe określenie wyrazu wpisywanego do diagramu.
Przykład: arabski kocz (5) – arabski koczownik (beduin).

z tego wszystkiego zrobiłem byka miało być (devil)

To zadanie zostało skomentowane 2 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

42

Autorzy określeń

 ankor11   grzywiasta na wannie (2)  ·  wąs w produkcji (3)  ·  pan na lodzie (5)  ·  barokowy lasek (2)  ·  ostra Ozyrysa (2)  ·  pora szatana (3)  ·  z łozami dla dzieci (1)  ·  lenie z rękoma do ziemi (5)  ·  czysta ceremonia (3)  ·  wyszywany na dniach (3)  ·  kuchenna pora (3)  ·  więcej niż dzień (2)  ·  prawa panny młodej (2)  ·  chwyt ze szczękami (1)  ·  żabka w wodzie (2)  ·  zła dla panny (3)  ·  podawany na polo (5)  ·  czeka na zew (2)  ·  z niego kot w panierce (3)  ·  Michał na radzie (3)