3179. Algebraf

4
353 rozpoczęcia · 337 zakończeń · 323 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Algebraf:
Zadanie polega na zastąpieniu liter cyframi, tak aby powstało prawidłowe działanie matematyczne. Po rozwiązaniu działania, poszczególne litery należy przenieść do kratownicy, zgodnie z zasadą, że jednakowym literom odpowiadają jednakowe cyfry i odczytać hasło.
WAŻNE! Proszę zwrócić szczególną uwagę na cyfrę 0 i literę O, tak by ich nie pomylić. Zamiana taka będzie zawsze traktowana jako błąd i nie będzie możliwości uznania rozwiązania alternatywnego.

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…
Od dziesięciu lat dzień 4. maja obchodzony jest na całym świecie jako Star Wars Day. To hołd fanów dla ponadczasowej, kultowej sagi o starciach Sojuszu Rebeliantów z Imperium Galaktycznym. To wielka opowieść o samoniszczącej naturze gniewu i nienawiści - uczuć prowadzących na ciemną stronę mocy.
Dlaczego akurat ten dzień? O tym warto poczytać w Internecie.

Popłatna ta opowieść o samoniszczącej naturze gniewu i nienawiści.Szkoda,że film nie zainspirował władz do pacyfizmu i szlachetności

To zadanie zostało skomentowane 4 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

27