Panorama dnia 2019-10-19

4
1133 rozpoczęcia · 1075 zakończeń · 898 rozwiązań
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka panoramiczna: Krzyżówka powstała ze słownika wspólnie redagowanego przez użytkowników serwisu.

Rozwiązuję już od kilku godzin,a punkty-486,czyli tyle samo,jak zaczęła.To już nie pierwszy raz.Proszę o uzupełnienie punktacji.

To zadanie zostało skomentowane 7 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

49

Autorzy określeń

 system   Patrick, legenda New York Knicks  ·  mały zagajnik  ·  żul spod budki z piwem  ·  pies lub szczur  ·  duże jezioro w Rosji  ·  firma z "Witajcie w życiu"  ·  biblijny siłacz  ·  chorwacka wyspa na M. Adriatyckim  ·  "Wielki ... ", film  ·  dyby, kajdany  ·  duża rzeka w południowej Azji  ·  nieuznawanie istnienia Boga  ·  gryz  ·  zawilec  ·  Michael, napastnik Anglii na mundialu 2006  ·  dodawany do pieczywa  ·  drzewo szpilkowe (pot.)  ·  klub z Ostrowca Świętokrzyskiego  ·  przystankowe zajęcie     Jag   miejsce bitwy w 31 r. p.n.e.     bachaku1   dolna, najniższa część kadłuba statku     dzejdi   znawca sfer wyższych i obrotów     dusia_str   pierwsze mleko po porodzie     denwerek_m   daw. Murzyn     sashenka7   komediodramat Jasona Reitmana (2007)