Krzyżówka amerykańska 13

5
421 rozpoczęć · 399 zakończeń · 358 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

59

Autorzy określeń

 ankor11   długopis dla kury (3)  ·  dowództwo z baszt (6)  ·  marzy o nim bezdomny choć ma go w sobie (5)  ·  zwyczaj palenia wdowy na stosie (3)  ·  do połknięcia lub do zmiany w księcia (3)  ·  drzewa z nadodrzańskim miastem (2)  ·  imię Beenhakkera (4)  ·  chłopa chluba gdy gruba (3)  ·  rybny wigor (3)  ·  koniec płomyka (4)  ·  brzost w podwiązce (4)  ·  w Poznaniu co roku stoiska stawiane (3)  ·  opłacone uznanie (3)  ·  mile łechce nozdrza (4)  ·  biblijna katastrofa (4)  ·  poszły w las zwierzę tropić wraz (4)  ·  w kociokwiku w chlewiku (6)  ·  galaretowate misie (4)  ·  nie zjada szlachetnych metali (4)  ·  smętna resztka po lobo (3)  ·  do zachowania w jedzeniu i piciu (5)