Krzyżówka amerykańska 24

5
415 rozpoczęć · 374 zakończenia · 314 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

(ok)

To zadanie zostało skomentowane 3 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

66

Autorzy określeń

 ankor11   unika Gargamela (3)  ·  znana skała z Australii (2)  ·  wypełnia gołąbka (3)  ·  nie pchaj się na niego gdy niewiele potrafisz (5)  ·  dzieci skrzypaczki? (3)  ·  w szklance wody bez pioruna (4)  ·  często odwiedzana przez turystów wyspa grecka (4)  ·  wada w przezroczu (5)  ·  tworzy pary wśród zadań dla szaradzistów (3)  ·  do nabierania materiałów sypkich (4)  ·  w zimowym zaprzęgu (4)  ·  czasem zmienia koryto (4)  ·  statek dla skazańca (4)  ·  ciemnieje na słońcu (5)  ·  kręcą się przy aucie (3)  ·  przychodzi wieczorową porą (2)  ·  strzałą trafia w serce (3)  ·  skoczny taniec (3)  ·  niejeden na polu naftowym (4)  ·  materiał opatrunkowy również w Palestynie (4)  ·  jednym kadzi, drugim wadzi (2)