Majster Mind 03

5
580 rozpoczęć · 564 zakończenia · 548 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Zadanie polega na odgadnięciu ustawienia czterech cyfr (od 1 do 8) ukrytych w dolnej kratownicy. W lewym diagramie ujawnione zostały poszczególne sekwencje ustawień cyfr. W diagramie po prawej stronie czarne kule oznaczają ile cyfr w danej sekwencji znajduje się na swoim miejscu. Białe kule oznaczają, że w danej sekwencji są właściwe cyfry, lecz nie na swoim miejscu. W każdej sekwencji, także w dolnej kratownicy, cyfry mogą się powtarzać. Na podstawie ujawnionych sekwencji ustal prawidłowe rozwiązanie i wpisz do kratek na dole po lewej stronie.

@biwlodek masz w rzędzie 3773 i zaznaczone czarną kulą, że jedna cyfra stoi w dobrym miejscu, jakbym zaznaczył jedną czarną i jedną białą to by oznaczało, że jedna stoi dobrze a druga stoi w złym miejscu a tak nie jest bo nie nałożysz jednej na drugą, stąd takie oznaczanie. Nie chcę nikogo obrażać ale jeśli ktoś nie rozumie lub nie do końca rozumie zasady to zwala na to, że brak w nich logiki, a tutaj akurat ona jest ;) Pozdrawiam i powodzenia w innych szaradach!

To zadanie zostało skomentowane 16 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

48