Logiczne-001

4
1704 rozpoczęcia · 1126 zakończeń · 832 rozwiązania
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka logiczna: Diagram należy uzupełnić podanymi literami, tworząc poprawną krzyżówkę. Nie wolno używać nazw własnych. W każdym z wierszy diagramu, wszystkie występujące w nim litery zostały zebrane razem i wypisane w porządku alfabetycznym jako określenie pierwszego z wyrazów (o ile taki istnieje). Podobnie uczyniono z kolumnami.

Uwielbiam te krzyżówki!!!! Szkoda, że tak mało punktów,bo naprawdę trzeba długo myśleć, żeby je rozwiązać :)

To zadanie zostało skomentowane 10 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

30

Autorzy określeń

 system   A I J K L P R R  ·  A A A A K O P R R T W  ·  A B K P R T T Y Y  ·  A C Ć K T T Y  ·  A A A K K M N O S W  ·  A A A N N O P S T Y Z  ·  A A K M U Z  ·  A I K L M N O O O P  ·  A D I K K N T U Z  ·  A A D E H K M N R S Y  ·  A Ć H M P W  ·  K K O O P Y Z  ·  A I K L M M O T Z  ·  A A A F I L M N R T T  ·  A A N O P R W Z  ·  A A E I K N N O W Y  ·  A B D K K N O R S  ·  A A A B D I J K O T Y  ·  A A D P R R S T U Y  ·  A A A A K K M R R S Y  ·  A A A K L Ł P T T U  ·  A A A D I L Ł M O R W