Życzenia (strona 1/2)

wiadomości: 18 rozmówcy: 13

Jak wszyscy wiemy, dziś jest Wielki Czwartek. Nie wiem, czy będę mogła tu zajrzeć w następne dni, dlatego już dziś chciałabym złożyć Wam wszystkim, drodzy Szaradziści, najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech te 5 dni okaże się czasem spokoju, radości i spotkań z rodziną. A Dyngus żeby był bardzo mokry :)

Wesołych świąt!

Bardzo dziękuję i wzajemnie, a co do dyngusa to panie w moim wieku za nim nie przepadają, ale jak Ciebie "zleją" to dobra wróżba.

Spokojnych Świat Wszystkim Szaradzistom.A co do Dyngusa,to tylko lekko pokropiony aby tradycji stało się zadość.

Zdrowych i radosnych Świąt!
Przyćmienia umysłu w kąt,
a gdy LEW zaryczy,
KOCINA Wam życzy-
rozwiązań bez słowa błąd.

Tynka; bardzo dziękuję za tego mokrego dyngusa. Może się kto zlituje, bo niestety, ale od dobrych paru lat nikt mnie już nie leje.
A tak na poważnie, to wszystkim moim Koleżankom i Kolegom Szaradzistom życzę, aby mazurki na Waszych świątecznych stołach koncertowały tak słodko jak co roku, aby zajączki Wielkanocne nie skąpiły Wam podarków, a dobry Bóg (jakikolwiek On jest) - swojej łaski. Wesołego Alleluja.

Z racji na dość nietypową pracę ja święta spędzam w pracy ( odróżnieniu od całego prawie roku). Życzę więc Wszystkim - wypoczywajcie i najedzcie się też za mnie. Żal mi rozstawać się ze Stroną na całe dwa dni. Wesołych Świąt jeszcze raz WSZYSTKIM SZARADZISTKOM I SZARADZISTOM.

Ja ze swojej strony życzę wszystkim szaradzistom takich świąt, jakie sobie wymarzą. Aby były one dla wczystkich czasem radości i szczęścia i by te uczucia nie wygasły wraz z końcem świętowania. Smacznego jajka!

Jomitoka po tym wyjaśnieniu teraz rozumiem to westchnienie, tak to w życiu już jest jedni pracują inni świętują, wobec tego życzę Ci spokojnych Świąt, w Wszystkim pozostałym co by się nie pochorowali.

W nawiązaniu do życzeń Marii, pragnę zauważyć, że: "...dobry Bóg już zrobił co mógł, teraz trzeba zawołać fachowca" - żeby wszystko było na glans i szprync, i nic co jest zablindowane nie ryksztosowało. Aby nie następowała cudowna zamiana liter na inne - niechciane litery, żeby krzyżówka była krzyżówką a szaradzistom żyło się dostatniej. Wszystkim suchym dziewczynom dyngusowej wilgoci a chłopakom werwy bez przerwy, życzę z okazji Świąt i wiosennego przebudzenia.
Przyjemnej konsumpcji i mnóstwa rozrywek!