Wyścigi (strona 1/2)

wiadomości: 15 rozmówcy: 6

Nie wiem, czy to jest do naprawienia. Otóż wszystkie zadania chodzą bezproblemowo na smartfonie oprócz wyścigów. Nie da się przesunąć diagramu, skutkiem czego widzę tylko część ekranu. Poza tym lista uczestników się nakłada na siebie. Tym samym nie mogę się pościgać np. leżąc w łóżku.

http://tiny.pl/glrn2

Faktycznie nie przystosowaliśmy wyścigów do małego ekranu telefonu. Klawiatura ekranowa wydaje mi się wolniejsza od tradycyjnej i nie jestem pewny, czy przypadkiem osoba uczestnicząca w ten sposób w wyścigach nie byłaby z góry skazana na porażkę. Tym niemniej, postaramy się to naprawić. Dziękuję za zgłoszenie.

Szybkość to już kwestia praktyki :) u mnie z tym już całkiem nieźle jeśli chodzi o klawiaturę na telefonie. Również chętnie spróbuję swoich sił w wyścigach na telefonie bo nie zawsze mogę skorzystać z komputera.

Wyścigi nie działają prawidłowo, przez środek krzyżówki przechodzi pasek informacyjny.

Trzy dni temu pojawiła się usterka wyścigów krzyżówkowych - pasek informacyjny zasłania część krzyżówki co utrudnia i spowalnia grę. :( Od roku korzystam z Waszego serwisu na laptopie i jak dotąd wszystko działało. Z wpisów na stronie wiem, że inni uczestnicy tez mają ten problem. W imieniu "wyścigowców" proszę o usunięcie usterki oraz informację zwrotną.

Może to jacyś hakerzy "działają". U nas wczoraj było włamanie na serwer i zginęło część danych. Tylko co oni mieliby z tych wyścigów. Chyba że zrobił to ktoś dla żartu. Niemniej wcale nam nie jest do śmiechu. Mamy jedną rozrywkę mniej. Pozdrawiam czekających:-)

Nie, to nie hakerzy, to nasz błąd :)
Naprawione.

Dziękuję w imieniu wyścigowców

Dzisiaj z kolei w wyścigach jest błąd komunikacji z serwerem

15,03 Wyścigi - błąd komunikacji z serwerem. Jak widzę z wpisu zosik powyżej sytuacja powtarza się.