Ważny apel

wiadomości: 9 rozmówcy: 8

Nie da się nie zauważyć na "Szaradzie" jakiejś dziwnej ideologicznej krucjaty prowadzonej przez przeciwników rządu. Dlatego też zwracam się z apelem do tych osób, które nie potrafią powstrzymać swojej nienawiści do PiS-u i przemycają jakieś polityczne aluzje w zadaniach (bo już mniejsza o komentarze), żeby zaprzestały tego typu działalności. Naprawdę psuje to przyjemność z rozwiązywania zadań osobom o nieco innych poglądach. Czy nie możemy choć tutaj zachować jako takiej neutralności? O to samo oczywiście proszę zwolenników rządu, chociaż z tej strony nie zauważyłam takich działań (jeśli się mylę, to bardzo przepraszam).

Zmartwię cię. Da się nie zauważyć.

Kalliope, z całym szacunkiem, ale czegoś tu nie rozumiem. Sama zabrałaś głos w sprawie strajku nauczycieli i poparłaś negatywną wypowiedź szunia (pisał o tym, że strajk jest polityczny). Jak ktoś chce widzieć we wszystkim politykę, to ją dojrzy. Ty nie musisz. Ja, tak jak whatever, nie zauważam, bo nie patrzę na wszystko przez pryzmat polityki. Spróbuj.

Najlepiej nie czytać komentarzy i problem z głowy

A jak się czyta komentarze, to nie oceniać pochopnie. Na szarada.net szuka się raczej rozrywki, relaksu - aby pogłówkować.

Kalliope trafnie odczytała niemiłe aluzje pod adresem PiS-u i Rządu, ja również to zauważyłam lecz nie reagowałam. Jednak wyraźna aprobata dla strajku nauczycieli,chyba Anowiat (przepraszam jeśli się mylę) dała mi asumpt do reakcji. Napisałam, że strajk jest polityczny bo tak było.ZNP nie strajkowało w czasach nierządu Tuska (w ciągu 8 lat nauczycielom dano 3% podwyżki i zamrożono na wiele lat płace). Wówczas ZNP nie raczyło stanąć w obronie nauczycieli. PiS już na początku swoich rządów zatroszczył się o tę grupę zawodową i dał podwyżkę, a za chwilę ZNP zorganizował strajk. Czy nikt nie widzi w tym polityki?
LeoniaB napisałaś, że jak ktoś widzi we wszystkim politykę to ją dojrzy.Napisałaś prawdę bo wszystko w naszym życiu społecznym jest polityką i dobrze jest jeśli ma się w niej rozeznanie. Serdecznie polecam wykłady św.p. profesora, filozofa-logika,pana Bogusława Wolniewicza. Jego wykłady są nadzwyczaj klarowne i objaśniają życie i i procesy zachodzące w wielu warstwach. Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam.

P.S.Wykłady prof.Bogusława Wolniewicza odsłuchuję na YT. Wystarczy wpisać w Google: "głos racjonalny Bogusław Wolniewicz".

dlaczegonie mogę wejść do krzyówek błąd 502 BAD

Brawo zdziszew! Szach - mat. Polityczna agitacja zakończona.