Urozmaicenie zadań na szaradzie.net

wiadomości: 4 rozmówcy: 3

Gdzie się podziały tak ciekawe zadania, urozmaicające rozwiązującym codziennie zadania rankingowe? Kiedyś były, prócz różnego rodzaju jolek, algebrafów i kryptarytmów, także np. saperzy, pentomina, namioty. Proszę przywrócić zadania tego typu do łask.

Niestety, Szarada nie jest zainteresowana urozmaicaniem zadań.

Czy rzeczywiście brakuje urozmaicenia?
Klasyczne, panoramiczne i kilkadziesiąt innych typów krzyżówek ze wskazanymi miejscami wpisania haseł, kilkanaście przeróżnych rodzajów jolek, gdzie miejsce wpisania odgadniętych słów trzeba znaleźć samemu, serie różnych łamigłówek, zadania logiczno-matematyczne (w tym kryptarytmy i algebrafy), małe formy (ariady, szarady, kalambury), obrazki logiczne, 440 kolekcji tematycznych, codzienne rebusy itd.
Łącznie w tej chwili na stronie Szarada.net jest ponad 29,5 tysiąca zadań o różnym stopniu trudności.
Jeśli to nie jest urozmaicona oferta zadań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, to nie wiem na czym urozmaicenie może polegać.
.
@Babadana, jeśli autorzy wrócą do swoich pomysłów, to na pewno te zadania opublikujemy.
Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrowienia. Nie przeczę, że na szarada.net są przeróżne krzyżówki i jolki. Lubię kilka z nich codziennie rozwiązać, ale proszę o zamieszczanie prócz nich także zadań, które wymagają uruchomienia "innych szarych komórek". Te inne zadania działają na mnie odświeżająco, traktuję je jak rodzynki w cieście. Cały urok szarady.net polegał na tej przeróżnej, bogatej ofercie: rebus, kryptarytm, algebraf, różne jolki, w tym ta A-Ż, bliźniaki , lubelska - no i ...na deser zostawiałam sobie właśnie saperów, namioty i drzewa, literoku, albo budynki. To była uczta! Pozdrawiam.