TURNIEJ 29 (strona 2/2)

wiadomości: 15 rozmówcy: 11   przejdź do początku wątku »

Jestem za przerwą wakacyjną. A co do dodatkowych kolekcji to chyba by trzeba powołać dodatkowo ze dwóch moderatorów, bo obecni nie dadzą rady przerabiać materiału. Łatwo rozwiązywać, trudniej układać i jeszcze sprawdzać, czy zadnie jest zbudowane prawidłowo. Proponuję kolegom i koleżankom z nadmiarem czasu układać nowe kolekcje.

 grom

" Ktoś się kiedyś ( chyba na forum?) wypowiadał, że w zanadrzu szarady znajduje się mnóstwo nowych kolekcji"

Jestem za przerwą wakacyjną i proponuje ,żeby turniej lipcowy puścić jako kolekcje. Przekonamy się czy spadające zainteresowanie turniejem jest ze względu na wysoki poziom i trudności w rozwiązywaniu . Zainteresowanie mogło też spaść , że czołówka rozwiązuje krzyżówki szybciej niż błyskawica i pozostali nie mają szans na dodatkowe punkty.
Pozdrawiam wszystkich autorów rozwiązujących.

Może po prostu zróżnicować poziom rozwiązywanych krzyżówek.Tak jak w grach komputerowych:łatwy,średni,wysoki.Nie wiem czy jest to możliwe ale od czego są moderatorzy.A każdy chętniej rozwiąże krzyżówkę jeśli potrafi to zrobić na swoim poziomie.Niestety tuzom teleturnieju niewielu może dorównać.To nie zazdrość tylko wielki podziw dla nich.Poza tym mam wrażenie,że wszystkim,którzy rozwiązują tutaj krzyżówki chodzi o punkty(czytam czasami wypowiedzi uczestników).Całe szczęście,że mi osobiście sprawia przyjemność rozwiązać czasami "co autor miał na myśli".Pozdrawiam.

I ja jestem bardzo zainteresowana tym, żeby nowe kolekcje się częściej pojawiały! Turnieje niech będą raz w miesiącu, ale skoro jest tyle zadań w kolejce, to błagam: dawajcie je częściej!!! Pozdrawiam wszystkich, którzy tworzą Szarada.net!!!