Trudna sytuacja, proszę o wyjaśnienie (strona 1/2)

wiadomości: 19 rozmówcy: 7

Pisałam komentarz pod krzyżówką, ale tu napiszę jeszcze raz.
W pewnej krzyżówce rozwiązałam wszystkie odpowiedzi - niebieski paseczek na górze wskazywał 100%, a informacja brzmiała "serwer potwierdził".
Nacisnęłam "Zakończ". Po czym długo buforowało się okno "wynikowe" i po chwili okazało się.... że prawie wszystkie pola niby oddałam walkowerem! Że niby zostawiłam puste a to kompletna bzdura, przecież pasek informował o 100% wypełnienia. Co to ma znaczyć?!
Proszę jakoś tę sytuację wyjaśnić. TO jest niesprawiedliwe i podejrzane.. :/

Ile kont spośród Pani trzynastu było wtedy jednocześnie aktywnych? Przychodzi mi go głowy kilka scenariuszy, w których praca na kilku kontach w kilku zakładkach mogła doprowadzić do takiej sytuacji. Nie wspieramy takich scenariuszy.

w krzyżówkach "wezwanie dnia" są "wirówki obrazkowe" z kratkami hasła pod nimi.W moim laptopie tej ramki (hasła) nie widać. Dlaczego?

Zapewne masz powiększony obraz. Spróbuj z taką kombinacją klawiszy: przy wciśniętym klawiszu Control naciśnij górny minus - powinno pomóc. W razie potrzeby czynność można powtórzyć, a jeśli przesadzisz ze zmniejszaniem to powtórz kombinację z klawiszem + (plus).
Pozdrawiam.

Niestety ctrl z minusem nic nie daje obraz stoi jak stał, działa jedynie na głównej stronie ale nawet pomniejszenie wszystkich krzyżówek nie zmienia tego że kratki rozwiązanego hasła są nie widoczne.

Aby zmniejszyły się również kratki trzeba odświeżyć stronę.

przez dziurkę od klucza.na moim komputerze nie ma kwadracika a spacja też nie robi czarnego pola. WINDOWS7 HOME PREMIUM

Sprawdź inną przeglądarkę.
Może też pomóc restart komputera.

dzięki, pomogło

Cieszy mnie to niezmiernie.