Szaradzista dnia

wiadomości: 10 rozmówcy: 9

Dzień dobry

Na jakich zasadach przyznawany jest znaczek Szaradzista dnia?
W ubegłym tygodniu do samej północy miałem najwięcej punktów, a tytuł
dostał ktoś inny. Napisałem na pocztę, ale nikt nie miał ochoty odpowiedzieć.
https://szarada.net/rankingi/godziny-dnia/2024/1/27/

Login: Dariusz.Chmielewski

Dariuszu, admin sprawdził zapis działań na Szaradzie i okazało się, że najwięcej punktów miałeś PRAWIE do północy 27 stycznia.
Sytuacja wyglądała tak, że tuż przed północą babbart puściła całą serię krzyżówek i wyprzedziła Cię.
Przykro mi, ale nie mamy wpływu na takie niefajne, czasem wręcz złośliwe zachowania niektórych użytkowników.
Pozdrawiam.

 oona

Najprościej zlikwidować zakładkę SZARADZISTA DNIA wtedy skończy się niezdrowa rywalizacja i podjazdowe wojenki.

Dlaczego likwidować rozwiązania z uczciwymi regułami?

Czy szaradzistą dnia powinien być ten, kto wrzucił najwięcej zadań rozwiązanych wcześniej i celowo nie wysłanych, czy może ten, który w ciągu jednego dnia rozwiązał najwięcej zadań?

No cóż....każdy ma swoją technikę walki o miejsce i punkty; "helou" np. lubi adrenalinę, ja wolę dłubaninę - jedno i drugie jest ok, ale cwaniactwo ( bo jak inaczej nazwać uczynek "babbart";) powinno być tępione. Dość mamy cwaniaków w kraju w innych dziedzinach! Pozdrawiam.

prosze nie obrazac "babbart"to jest rywalizacja i kazdy wie ze nieraz toczy sie do ostatniej sekundy.Sam nie jeden raz przegralem tracac tysiace punktow,i pozostalo mi tylko "uscisnac reke" rywalowi.To jest rywalizacja.

#Trendowaty
1. Biorąc pod uwagę że na chwilę obecną masz w maratonie 3461.9 punktów i 123.7 z bieżących zadań to chwalenie się,że "przegraleś tracac tysiace punktow" jest naciągane 😋

2. Nie opowiadaj głupot bo tych punktów NIE STRACIŁEŚ !!! one są doliczone do wyniku w rozwiązanych zadaniach, jedyne co straciłeś to tytuł szaradzisty dnia

Rudaska ponad 3 tysiace wystarczylo aby Czorcik mi 3 razy tylek przetrzepal.Pozdrawiam.

Potwierdzam, przetrzepałem. Hihihihi, hahahaha, hehehe :))