sudoku (strona 1/2)

wiadomości: 11 rozmówcy: 5
 oona

Dlaczego w zadaniach rankingowych nie zamieszczacie sudoku?Moglibyście umieścić serię sudoku,podobnie,jak zamieściliście klocki,BYŁABY FAJNA ODMIANA

 oona

BYŁOBY TO FAJNE

Też bym chętnie porozwiązywała sudoku. :-)

 oona

my chcemy,ale jakoś nikt nam tego nie chce dać.

Wiesz, oono...
Ktoś zrobi, a potem ty nazwiesz go niedoukiem.
Sądzę, że żaden autor nie zaryzykuje zrobienia zadania na twoje życzenie.

 oona

jeżeli sudoku będzie poprawnie skonstruowane ,to dlaczego miałabym nazywać niedoukiem .BYŁOBY NAPRAWDĘ FAJNIE,GDYBYŚCIE PEWNEGO PIĘKNEGO DNIA dali serię takich sudoku.

Jak do tej pory, trochę się nawyzywałaś autorów, których chwaliłaś parę dni wcześniej. Dodam tylko, że w każdym przypadku oczerniania autora, błąd zawsze leżał po twojej stronie.
Pohamuj się na przyszłość, proszę, a być może zaczniesz być postrzegana, jako osoba, dla której może warto coś zrobić.

Jest w sieci, po polsku, cała osobna strona tylko z sudoku (wystarczy wpisać sudoku online). Jak ktoś lubi to sobie znajdzie, nie będę reklamy robił.

 oona

przepraszam za wszystko,co głupiego napisałam,czasem lepiej ugryźć się w palec.TO SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZY.Drogi jomitoko,sudoku to nie jest moje .życzenie,lecz prośba,

Dodam tylko, że oprócz wielu profesjonalnych stron "sudokowych" istnieje tyle samo profesjonalnych stron internetowych sudoku rozwiązujących. Tam wystarczy wklepać wzorzec i wynik ma się po milisekundzie.
I w sumie z tego powodu, sudoku u nas się raczej nie znajdzie.
Ale...
Mamy takie:
W zakładce ŁAMIGŁÓWKI można znaleźć Sudoku z jolką i Sudoku "po naszemu"