słownik (strona 1/2)

wiadomości: 13 rozmówcy: 4

Witam wszystkich.Mam prośbę,aby moje słówka ,które w większości nie mają szans na akceptację zostały zminusowane przez te osoby,które je zaakceptowały.Zrobi się miejsce dla innych słówek.Pozdrawiam.

Szlachetnie Sylwku postąpiłeś.Pozdrawiam.

Cześć!
W moim przypadku chodzi o przejrzenie "Obserwowanych słów". Zajmują one 1665 (u mnie) stron i nie bardzo wiem dlaczego znajdują się tam słowa mające 3 (i więcej) + i -, co bardzo zaciemnia obraz. Na moim komputerze strony otwierają się stosunkowo powoli i nie bardzo widzę szansy na sprawne przeprowadzenie tej operacji.
Pozdrawiam.

...oczywiście + LUB -

Witam, ja mam nieco mniej tych stron ale i tak wystarczająco dużo /1383/ i też nie bardzo wyobrażam sobie wyszukiwanie tych co nie mają 3 plusów bo rozumiem, że o takie chodzi. Pilznerko wszystko jest prawidłowo bo te strony pokazują wszystkie te hasła, w których "maczałaś palce". Mam taką propozycję dla Sylwka, może to będzie łatwiejsze, chociaż przy tej ilości słówek to też może być problem, Sylwku widzisz u siebie słówka, które nie zostały w pełni zaakceptowane postaw przy nich kropki i wtedy będzie do nich dostęp.

Przepraszam Cię Bena, ale to chyba nie za bardzo dobry pomysł (albo czegoś nie rozumiem), bo i tak trzeba będzie przeglądać ww strony a na to, to ja się raczej nie piszę (ani czasu ani ochoty) ;).

Stawiajmy plusy lub minusy słowom które widzimy.Przy wyniku np. -1(3-4)stawiajmy minusy i będą się automatycznie pokazywać nowe propozycje bez żmudnego wertowania.Szkoda zdrowia i czasu.

Swoją drogą,co a ja robię w tym słowniku?Mam z grubsza rozpisane 5 nowych kolekcji zadań,ale jestem odsunięty na boczny tor,przez okropny upór sztabu.W zdecydowanej większości wrzucają tylko swoje kolekcje,nie dając szansy innym (poza małymi wyjątkami). Czy szarada.net jest tak naprawdę dla wszystkich ...?

Ps.Dowództwo bardzo cenię,ponieważ mi wiele pomogło.

Wkradło się pewne nieporozumienie pisząc o postawieniu kropki miałam na myśli umieszczenie jej w komentarzu wtedy zobaczymy ją w okienku "Ostatnie komentarze do słów" jeżeli postawi ją Sylwek tzn. że chodzi o hasło do kasacji.