Słownik (strona 1/2)

wiadomości: 13 rozmówcy: 5

Mam nieśmiałe pytanie do Adminów: kiedy możemy się spodziewać "powrotu" słownika? Nie ukrywam, że marzą mi się nowe kategorie krzyżówek: muzyka i literatura i chciałabym wnieść swój wkład w ewentualne tworzenie krzyżówek. Pozdrawiam!

► Monimoni, w słowniku mamy parę tysięcy haseł w kategorii literatura; zarówno osobowych jak i tych dotyczących bohaterów literackich i autorów. Jest też kategoria muzyka (podzielona na podkategorie), i tu też jest wiele haseł z różnych dziedzin muzyki poważnej i rozrywkowej, z uwzględnieniem wykonawców i tytułów utworów.
Mieliśmy już krzyżówki z tych dziedzin, choć niewiele. Zasób słów pozwala na utworzenie wielu takich krzyżówek.

Ok, w takim razie pozostaje mi czekać na ewentualne powstanie takich kategorii (o co zresztą bardzo proszę). Sama niestety nie posiadam umiejętności układania krzyżówek, a nie chcąc być bierną "oczekiwaczką" zaproponowałam swój mały wkładzik. Pozdrawiam!

► Monimoni, fakt, że w słowniku jest już wiele haseł, nie oznacza wyczerpania tematu, bo jest on praktycznie nie do wyczerpania.
Jest wiele miejsca na słowa ze wszystkich dziedzin, i pole do popisu będziesz miała niemałe. Ja tylko gwoli przypomnienia, że już coś w tym słusznym kierunku się robi.
Pozdrowionka,
i czekam na jakiś kącik poetycki, bo w gardle zaschło od tej codziennej prozy.

Dzejdi, ja wcale nie powiedziałam, że zamierzam zrezygnować z uzupełniania słownika! Co to ot nie! Mam tylko cichą nadzieję, że może owe oczekiwane przeze mnie krzyżówki pojawią się zanim ukaże się słownik.
A w międzyczasie przywołajmy Pumę - ona na pewno pomoże zamienić prozę życia w poemat.

My tu gadu gadu a ja dalej nie wiem, kiedy w przybliżeniu możemy się spodziewać przywrócenia słownika...

Przypuszczalny termin,jak mawiali starożytni- "kiedy się dwie niedziele do kupy zejdą".

Uuu, to nieprędko będzie...

u ręki "palce"chociaż wszyscy mają rację że powinny być "palcy"krzyżówka łatwe-trudne 17....................!!!

Wszelki duch...
Mario, słowo staje się ciałem.
Wracają upiory przeszłości.
MEHR LICHT!!!.