słownik (strona 1/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 5

Admin dziękuję za zaakceptowane słowa .Tetraz robię
słownik miast europejskich. Bedziesz miał trochę sprawdznia.
Staram si

staram się zrobić almanach według moich danych .
Jeżeli dopatrzysz się jakilkolwiek uchybień,to anuluj dane
słowo.; z pozdrowieniami zawsze wierny szaradzie.net sylwek.

Ja na miejscu załogi szarada.net zatrudniłbym sylwka na pełen etat ;) Przecież dodawanie tylu słówek na pewno zajmuje wiele czasu.

Cześć Ddexterr.Dzięki za mały pstryczek.Ja jestem
emerytem i mam wiele wolnego czasu.
Z pozdrowieniami Sylwek.

No, to trochę zmienia sytuację. Myślałem, że jesteś dwudziestolatkiem. No, ale kilka groszy więcej nie zaszkodziłoby ;)

Sylwkowi i wszystkim innym dodającym słówka dziękujemy - dobra robota.

Odnośnie wynagradzania - my też pracujemy za darmo, a do tego sponsorujemy serwery. Żadnym budżetem do wydania nie dysponujemy niestety.

W razie, gdyby kiedyś szarada powtórzyła sukces na miarę youtube, to o Was nie zapomnimy :)

Wasza (i nasza) praca zaczyna przynosić efekty. W nowej kolekcji z długimi słowami, słowa Sylwka są używane prawie w każdej krzyżówce!

Listy autorów opisów zaczynają robić wrażenie - np. Długie-Wyrazy-01 ma aż 11 autorów.

Strasznie się cieszymy, że udało się przekonać Was do pomysłu wspólnych krzyżówek. Dodaje to sił także nam, przygotowujemy właśnie kilka nowych, ciekawych pomysłów...

No to się Wam trochę dziwię. Nie chcę wyjść na jakiegoś wyrachowanego materialistę (wcześniejsze moje posty należy traktować pół żartem, pół serio), ale z czegoś przecież trzeba żyć :) A po Waszej pracy widać, że bardzo się angażujecie w ten projekt. Na pewno spędzacie pół dnia, aby zaakceptować część słówek, utworzyć nowe krzyżówki, odpisać na komentarze i posty, a potem także coś jeszcze poprawić w kodzie źródłowym lub napisać coś całkiem nowego, jak np. edytor krzyżówek. Bez wątpienia należy Wam się nagroda/sukces. Teraz mówię całkiem poważnie :)

Faktycznie, ilość pracy związana z bieżącą obsługą serwisu mocno przerosła nasze oczekiwania. Dlatego najchętniej większość zadań z tym związanych (akceptacja słówek, dodawanie rozwiązań alternatywnych) - oddalibyśmy Wam. Pracujemy nad systemem, który by to umożliwiał.

A sami najchętniej skoncentrowalibyśmy się na rozbudowie serwisu i tworzeniu krzyżówek. To akurat jest czysta przyjemność :)

pozdrawiam

Nie mogę wpisywać słów do słownika ,bo wyskakuje mi
czerwona ramka z napisem sprawdź czy wartość jest
większa niż 1.Pozdrowienia Sylwek.