pytanie (strona 1/2)

wiadomości: 18 rozmówcy: 9
 Toja

1/Dlaczego w krzyżówkach "Nasza Pięciolatka" nie można wpisać liter do diagramu?
2/ dlaczego zmieniono wygląd diagramów?

1/ Może jakieś konkrety?
2/ Nie zmieniano diagramów.

 Toja

Np. w krzyżówce 1 układ kratek jakiś taki dziwny, a w kratki nie daje się wpisać wyrazów. czyżby mój komputer coś źle działa?

Wciśnij lewy CTRL oraz klawisz - (minus) a następnie odśwież stronę.
Pracujesz na powiększonym obrazie.

 Toja

Bardzo dziękuję za poradę, już działa.

jestem zaejestrowanym uzytkownikiem,serwisu,mam pytanie-dlaczego,po wejsciu na dana krzyzowke,nie wyswietlaja sie krzyzowki-jaki jest problem?

Mam pytanie: w jakim celu wprowadzono w krzyżówkach nowy "system"- by wejść trzeba kliknąć OK ? Będąc już w trakcie rozwiązywania , po odświeżeniu strony , również to wyskakuje. Wkurza mnie ta funkcja. Według mnie , niczemu to nie służy , a wręcz komplikuje sprawy.

odpowiedź na pytanie - w jakim celu - jest dość oczywista - aby zwrócić uwagę rozwiązujących na sposób rozwiązywania, z którym zazwyczaj należy się zapoznać.
W tej chwili niepotrzebnie pokazuje się to dla zwykłych krzyżówek panoramicznych, więc jeśli o takie chodzi - to zgoda, usuniemy to, opis rozwiązywania tych krzyżówek jest zupełnie niepotrzebny. Natomiast zostanie to dla każdego innego zadania.

Odnośnie pokazywania dla rozpoczętych zadań - tu jestem przede wszystkim zdziwiony odświeżaniem strony w trakcie rozwiązywania. Trochę nie widzę celu tej czynności - czyżbym coś przeoczył?

Jeżeli chodzi o odświeżenie strony , to przy korzystaniu z internetu mobilnego , znając polskie realia i zasięgi operatorów , zachodzi taka potrzeba .Ponieważ przekaz sygnału jest bardzo słaby i trzeba upewnić się czy serwer zatwierdził wszystko , co do tej pory zostało wpisane w krzyżówkach , gdyż zdarzało się, że pozostawały puste pola ....i oczywiście mnóstwo minusów na koncie.

I jeszcze jedno...jest to podawanie tej samej wiadomości dwa razy , a ponoć serwery są przeciążone. Więc zamiast udziwniać,"ulepszać" należałoby może wrócić do opcji , gdzie można było sprawdzić w bloku opcję "bez rozwiązanych" i w końcu usunąć z kosza wiadomości , czego nie można zrobić podobno z powodu przeciążenia serwera. I mam zapytanie , czy jeśli blok ma ponad sto stron , czemu nie można wejść w stronę , w którą się w danym momencie chce , a nie przewracać, po dwie-trzy strony ?