Prośba o pomoc (strona 1/3)

wiadomości: 21 rozmówcy: 14

Jako test na moją inteligencję otrzymałem rebus. Niestety inteligencji zabrakło, a ciekawość zżera. Ktoś rozwiąże?
https://images81.fotosik.pl/908/1e2f3fd5de947074med.jpg

Pzdr

malkontent kr,
ZŁA|ZI MA|GOT, OWA|D, MUCHA|, WYJE|C Z EMU|, TAK|S, ROGA|CZE, MU|CHY, TRA|CZ, EMU

Nie mam pojęcia jak sie rozwiązuje Jolki muzyczne.Jakie obowiązują zasady? Czy wymagany nowy wyraz powstaje z połączenia tych dwóch np. Kurcz z uzdrowiskiem?Prosze o pomoc.

jantar, w podanym przykładzie:
SPA|ZM - w szukanym wyrazie zawiera się określenie uzdrowiska

nie mogę otworzyć FINEK ktoś
może mi pomóc

To znaczy, że prawie już godzinę jest ten problem bo ja też nie mogę otworzyć. Znaczy się coś z systemem.

Od dwóch dni na wyścigach są problemy z paskiem. Dyskusje grających pod krzyżówką pozostają bez echa. Wysłany e-mail na adres szarady został zwrócony jako niedostarczony, może tu ktoś zareaguje.

Od trzech dni jest usterka wyścigów krzyżówkowych. Uczestnicy powiadamiają o niej ale odzewu brak. W jaki sposób można skontaktować się z adminem serwisu szarada.net ? W imieniu "wyścigowców" proszę o usunięcie usterki oraz informację zwrotną.

Może ktoś mi podpowie co jest na 6 obrazku w rebusie z 8.08! Kompletna pustka

Nemo2: Te włosy są skręcone w "pierścionki". Mi też zajęło trochę czasu, zanim na to wpadłem:D Pozdrawiam