Prośba do Admina (strona 1/3)

wiadomości: 22 rozmówcy: 11

Szanowny Adminie! Proszę dorzuć jakąś serię dla tych, co nie na wakacjach i codziennie sprawdzają, czy nie pojawiło się coś nowego. Szarada.net to /przypuszczam, że nie tylko dla mnie/ strona rewelacyjna, z dużym klimatem! Czasami pewnie bywamy nieznośni , się wykłócamy, ale to już taka nasza szaradziarska uroda, i nie sądzę, by coś się miało zmienić. Więc jeśliś tak łaskaw, to weż tą prośbę pod rozwagę. Serdecznie pozdrawiam.

aktywacja prośby

Do prośby Danuty o nowe krzyżówki przyłączam się i ja.Mam nadzieję,że nas Adminie wysłuchasz.Pozdrawiam.

popieram moich poprzedników i proszę o nowe krzyżówki. pozdrawiam

nie otwierają się krzyżówki coś jest nie tak nie wiem o co chodzi czy można temu zapobiec?

Hej! Jestem tu nowa i dopiero zaczynam zabawę, więc gdzie mi do nowych krzyżówek:)
Ale podpisuję się pod petycją kolegów i koleżanek, żeby się nie nudzili, żeby im dostarczyć nowej rozrywki w postaci nowych krzyżówek :DDD
Pozdrawiam!

Bardzo interesuje mnie historia szarady.net. Kiedy to się zaczęło? Nie pamiętam, kiedy ja wstąpiłem do naszego grona/ powiedziałbym nawet: do rodziny/. Czy można by to w jakiś sposób ustalić?

Szarda.net istnieje od 2 lutego 2008r

Stanie, zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej i poszukaj e-maila zwrotnego Twojej rejestracji.

Mariolu, Szarada jest nieco starsza.