Problemy (strona 1/2)

wiadomości: 19 rozmówcy: 14

Co to się dzisiaj dzieje, że nie można wejść w rebus dnia bo pojawia się brak strony? To samo zadziało się po zakończeniu panoramy dnia

Właśnie, co się dzieje z Szaradą, gdy chcę otworzyć krzyżówkę zamyka mi się strona i pojawia się informacja, że weszłam na nieistniejącą stronę.

Dziś rano przeprowadzaliśmy prace modernizacyjne i przez to krzyżówki były przez jakiś czas niedostępne. Już wszystko działa, przepraszamy za niedogodności.

Jakie są zasady przyznawania punktów za rozwiązane .krzyzowki.Mialam 215 pkt. Rozwiązałam następna i dodano mi 1 pkt
.Nie rozumiem.Przeciez powinnam mieć przynajmniej 1 pkt. mniej.

Jolka od A do Z w dniu 08-02-2018- proszę o uznanie alternatywy giser - gizer i zwrot punktów.

Do Pryma.Witam,mam jakiś problem z punktacją.Od wczoraj nie zmieniała się,chociaż dziś rano rozwiązałam kilka zadań.Jedynie spadłam o 2 punkty w ciągu dnia.Rozwiązałam kolejne bieżące zadanie i punktacja również nie drgnęła.Czy mogę prosić o zweryfikowanie ? Pozdrawiam i....czekam niecierpliwie.

@pryma - proszę o sprawdzenie poprawności działania strony, szczególnie w odniesieniu do starszych wersji Windows'a (np. XP), przeglądarka Mozilla Firefox.
Konkretnie: W lewym górnym rogu nad diagramem 100% Zapis - stan zapisany, a po zakończeniu brakuje dwóch ostatnio wpisanych liter. Pola te nie są zabarwione na różowo.
Pozdrawiam

 Toja

Mam pytanie: jak dopisać nową pozycję na liście obserwowanych?

Dlaczego na forum wątek "słownik krzyżówkowicza" został usunięty,czyżbym napisał prawdę o kamaryli Adminów Szarady Net.Pozdrawiam!!!

d

Wątek usunąłem, bo nie dotyczył naszej strony.