ogólne (strona 1/2)

wiadomości: 14 rozmówcy: 9

mam pytanie ogólne, w zakładce DZIEŃ są pokazani najlepsi szaradziści z dnia, jak to możliwe, że ktoś rozwiązał ponad 100 krzyżówek w godzinę? chyba że ja nie umiem czytać tych statystyk? to proszę mnie uświadomić!

W "najlepszy szaradzista" jest pokazany nick i liczba punktów szaradzisty, który zdobył najwięcej punktów w danej godzinie.
"Liczba punktów" to suma punktów wszystkich szaradzistów w danej godzinie.
Na dole pokazana jest osobą z największą liczbą punktów, która prowadzi w rankingu.

Dziękuję Vanbok za wyjaśnienie, teraz rozumiem

czy jest gdzieś możliwość zobaczenia statystyki ile ja dzisiaj rozwiązałem zadań i ile pkt zdobyłem?

Przy sprawdzeniu krzyżówki po jej rozwiązaniu jest pokazana ilość punktów i trzeb kliknąć w odnośnik >>

dlaczego maleje mi ilość zdobytych pkt?

Dzisiaj rozwiązałam 4 krzyżówki i jak miałam tak mam 333 pkt. Nic mi nie przybyło.Dlaczego?

za kazde rozwiazane zadanie dostaje punkty,ktore powiekszaja liczbe punktow wdanym dniu i mam ich np 917,3 a nastepnego dnia mam ich 883,4 i tak jest w kazdym dniu , z dnia na dzien maleja a nie rosna DLACZEGO? TEGO NIE ROZUMIEM

Proszę o informację w jaki sposób jest liczony procent skuteczności-czy związane jest to ze stosunkiem liczby rozwiązanych zadań do liczby zadań do których się podchodzi czy też do liczby punktów jakie się zdobywa do liczby punktów które można maksymalnie zdobyć?

@Sempre62
Procent skuteczności wynika ze stosunku liczby zadań rozwiązanych bezbłędnie do liczby zadań zakończonych.
W rankingu "Najlepsi szaradziści", obejmującym zadania z ostatnich 30 dni, rozwiązałeś ogółem 166 zadań, z czego 149 bezbłędnie, wobec czego osiągnąłeś na tę chwilę 89,8% skuteczności.
W "Maratonie", czyli w zestawieniu wszystkich zadań rozwiązanych przez Ciebie na Szarada.net od momentu zarejestrowania się na stronie, zakończyłeś 5382 zadania, w tym 4518 bezbłędnie, co daje skuteczność 83,9%.
Pozdrawiam.