Może inne kategorie krzyżówek? (strona 1/2)

wiadomości: 15 rozmówcy: 13

Nie interesuje mnie sport, motoryzacja ani statki. Rozwiązałam wszystkie pozostałe. Może by tak jakąś nową kategorię, np. historia, kultura, uroda, itp.?

Nowe kolekcje będą się sukcesywnie pojawiać. Staramy się, aby były one odzwierciedleniem ruchu, jaki panuje w słowniku. Jeśli zależy Tobie na powstaniu jakiejś konkretnej kategorii krzyżówek, włącz się aktywnie w rozwój słownika i dodawaj słówka należące do Twojej ulubionej kategorii :)

mam propozycję aby powstały krzyżówki o tematyce biologicznej, medycznej, może coś z literatury:)

Dobry pomysł. Zapraszamy zatem do pomocy w tworzeniu słownika dla tych kategorii :)

A może by kategoria taka jak IMIONA żeby były tam same imiona np. polityków albo coś jak "ma imieniny 22 stycznia"? Coś takiego by się przydało na rozgrzewkę...

czesc

a moze by tak zupelnie z innej beczki...np.jolki anagramowki homonimy alfabetki swatki dwuliterowe kombinatki palindromy z przymrozeniem oka i takie gdzie jednakowym cyfrom odpowiada jedna ta sama litera.
te wszystkie krzyzowki nie musza byc tematyczne moga byc o roznej tematyce ale w kategorii danego rodzaju krzyzowki.
pozdrawiam

Wirówki, wspak i na ukos, obrazkowe i logogryfy. Typów zadań są dziesiątki. Nas interesuje co innego - Wasze wspólne zdanie. Co wszyscy najbardziej chcielibyście znaleźć w serwisie? Piszcie o tym, dyskutujcie, podsuwajcie nam pomysły poparte siłą głosu większej liczby szaradzistów.

Tak jak przy dzisiejszej akcji - usunęliśmy punkty za błędne krzyżówki, gdyż głoś połączonej społeczności był na tyle silny, że nie mogliśmy go zignorować.

Współtwórzcie ten serwis. Razem!

Ja osobiście bardzo lubię krzyżówki A-Z, jolki i takie gdzie jednakowym cyfrom odpowiada jedna ta sama litera.Pzdr :)

bardzo chętnie widziałabym "z przymrużeniem oka", swatki i hetmańskie. no i może nie wszystko musi być panoramiczne?

Popieram patkę78. Też z chęcią porozwiązywałabym jolki, krzyżówki A-Z i takie gdzie jednakowym cyfrom odpowiada jedna ta sama litera. Pozdrawiam.