Metamorfozy-Łatwe-03 (strona 2/2)

wiadomości: 19 rozmówcy: 7   przejdź do początku wątku »

Mirasisko: Czasem mimo wszystko warto spróbować, nawet jeśli nie zawsze się trafi. Inaczej czeka nas stagnacja.
Zapewne usuniemy te co bardziej dające w kość metamorfozy, a pozostawimy tylko takie, które nie budzą zbyt wielu wątpliwości. A że weryfikacja odbywa się "na żywca" - cóż, nie mamy innej możliwości.

Też bym się napił!

Ależ oczywiście-najłatwiej usunąć to co sknocone. Pozwolicie jednak Szanowni Panowie,że powrócę do wątku który kiedyś poruszałem - co z czasem i trudem włożonym w rozwiązanie usuniętego zadania.Ano nic-bez słowa przeprosin "kastracja"!Czytając uważnie bieżące komentarze do "Metamorfoz" można bez trudu zapisać sobie rozwiązania,które w większości zostaną uznane za alternatywne.I to ma się nazywać zdrowa rywalizacja? Powtarzam po raz kolejny - moim zdaniem ta kategoria to jeden wielki knot.

Faktycznie należą się z naszej strony przeprosiny - zbyt dużo tych alternatyw.
Na pytanie jednak "co z czasem i trudem włożonym w rozwiązanie usuniętego zadania" odpowiem przekornie: Otóż wydaje mi się, że większość szaradzistów rozwiązuje zagadki dla:
- przyjemności
- gimnastyki szarych komórek zapewniającej ich sprawność
- zdobywania wiedzy

Oczywiście nie bronię usuniętych zadań - to wpadki, które zdarzać się nie powinny. Jednak nie patrzmy na nasz portal tylko w kontekście rankingu i punktów.

Pozdrawiam,

Ten nie robi błędów, kto nic nie robi.A gimnastyka dobra rzecz. Pozdrawiam.

Witam.
Dosyć dawno nie byłem na szarada.net, kiedy już się zalogowałem ,widzę nowe kategorie.
I już na pierwszej wpadłem :
1.metr
2.meta
3.beta
4.baza
5.baca
oczywiście 4 pomyłki.Nie wiem, może coś robię źle?
Pozdrawiam.

problemem jest przejście z BETA do BAZA -> zmieniane są dwie literki, a powinna być jedna. Pozdrawiam.

Ze słowa BETA przeszedłeś od razu do słowa BAZA, czyli zmieniłeś w jednym kroku dwie litery, a to jest niedozwolone.

Udał się dubel.
Tak trzymać!