MARCIN nie MARCIN? Krzyżowka z 19 marca. (strona 2/3)

wiadomości: 21 rozmówcy: 10   przejdź do początku wątku »

Do wszystkich !
Wrzuccie w google haslo i gdzies kolo 20 strony znajdziecie powiazanie Marcina z nazwa piesni, spiewanej na jego czesc ...

Oj ,chyba trzeba będzie wybłagać u Marcina aby nad tym kowalem,który ukuł tą krzyżówkę roztoczył większą opiekę.Nie będzie mu trudno bo też im patronuje.Chyba,że Admin poszedł za sugestiami hetmana i dzejdiego i testuje nowy,trudniejszy typ zadań.Tak zwane "krzyżówki białe".Co wpiszesz -może będzie dobrze a może będzie źle.Idź na całość!Jestem pełen podziwu dla przenikliwości umysłu,tych którzy postawili na prawidłowego konia.Nie dziwię się monimoni-przecież słynie z ryzyka i nieraz dała pokaz swej śmiałości.Ale zawodnicy z górnej półki - no dzień /noc/ cudów!!

Dzięki za podpowiedzi, ale oczywiste, że krzyżówka do usunięcia

W nocy była do uratowania.
Mówi się trudno.
A przy okazji sam nieźle wybiegłem w przyszłość. Nagłówek akuratny do "pomylonej" krzyżówki. Szczęśliwi czasu nie liczą.

Krzyżówka z 19 marca ?????
Już ostatnio przy rozwiązanej krzyżówce dnia zaraz po północy widziałam wpisy z popołudnia ....... coś m zegarek i kalendarz chyba szwankuje ....... :-)))

Umicze, przecież piszę wyżej o tej mojej NADDACIE. Wziął się gupek i zagapił, ale i tak dobrze, że pierwszy się zorientował, choć tyle wpisów było po tym błędnym TYTULE.
A te godzinowe przebitki to pewnie jakiś "australijski syndrom".

Zaraz poszukam o ile mi się uda ......
A mogę mieć prośbę ??
Przepraszam, że piszę, ale ..... mój nick z indiańska pisze się przez dwa "e", mam nadzieje, że nie uraziłam ?

http://szarada.net/krzyzowki/zakonczone/tam-stacjonuje-wojsko-przerwanie-ciazy/

to właśnie ta krzyżówka z "dziwnymi godzinami" wpisów

Nie, ta z nagłówka to ta, ze świętym z Tours.

Chodzi o krzyżówkę z 18.03.
Zawierała ona błędny opis do ANTYFONY, już jest poprawiony.
Co do "dziwnych godzin" - faktycznie wygląda na to, że nasz serwer oddaje strony w czasie lokalnym żądania. Dlatego kangoor dostawał krzyzówkę dnia, gdy u niego wybiła północ. A ponieważ jak mniemam jest w Australii, dlatego dostawał krzyżówkę wcześniej niż inni. Poprawimy to i wprowadzimy obowiązujący czas polski.