Krzyżówki dnia (strona 1/2)

wiadomości: 14 rozmówcy: 7

Dopiero dzisiaj wpadłem na to żeby rozwiązać wszystkie krzyżówki dnia. A czy wszystkie które się ukazały to poszły na straty? Czy je można gdzieś odnaleźć? Bo na dzień dzisiejszy widoczne są tylko do 16.01.2011

Spróbuj kombinacji tych przycisków - innych też.
.
http://ifotos.pl/img/dzienne_hpqnrsa.bmp

I tym sposobem ukażą się tylko cztery ostatnie. Jeżeli jednak rozwiążesz którąkolwiek to ona zniknie jako już rozwiązana a na jej miejsce wskoczy odkopana starsza. I tak aż dojdziesz do najstarszych.
Nie zrażaj się też jeżeli nie znajdziesz wszystkich dat. Niektóre dzienne bowiem dołączyły do kolekcji i są dostępne już jako składnik takiej kolekcji...
Przechodziłem to samo, takie odkopywanie to dodatkowa fajna zabawa.
Powodzenia.

A no dzięki panowie, nie wiem czemu nie widziałem tej opcji na głównej stronie. Druga odpowiedź też dużo wyjaśniła.
Pozdrawiam

Albo za długo już dzisiaj nad nimi siedzę, ale opis do krzyżówki z 08.01.2011 to dla mnie czarna magia. Widzę cztery wyrazy które mają powstać, w tłumaczeniu jest że powstaną dwa. Jakieś zlepki które tworzą początek jednego wyrazu i koniec drugiego? O co w tym chodzi?

Proponuję udać się do kolekcji "Ptaki składaki" - nr 00. Jest to łatwe niepunktowane zadanie identyczne jak wspomniana przez Ciebie dzienna. A co tam rozjaśniać. Jeżeli masz np taki zestaw GRA---RKI to wpisujesz GRABIERKI czyli GRABIE i BIERKI. Ze wszystkich dopisanych liter poprzez anagramowanie należy ułożyć podpis do obrazka.

Może ten przykład Ci pomoże:
.
http://42.pl/u/2xyw

Cholerka! Pierwszy raz z takim zadaniem się spotkałem i z tąd może te problemy. Ale olśniło mnie dopiero po przykładzie jomitoki(dzięki Ci dzejdi także),ale przyznam że sam bym chyba nie wpadł na prawidłowy tok myślenia(żona też nie była w stanie). Jednak co przykład to przykład.
Dobrej nocki.

Mam pytanie: wpisując wyżej podany link, przenoszę się z powrotem na forum. Jak można się dostać do starszych krzyżówek dnia?

Ktoś odpowie na moje pytanie, czy jak zawsze przejdzie, bez echa?