krzyżówka dnia 2009-01-24 (strona 1/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 7

Panie pryma, proszę sprawdzić ten diagram, gdyż nie da się tej krzyżówki rozwiązać prawidłowo. Dziwi mnie tylko to jakim sposobem 8 osób jednak rozwiązało ją prawidłowo. Czyżby u innych osób wyświetlało inaczej? A może to jakiś żart (choć to jeszcze za wcześnie)Prima aprilisowy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Błędny diagram lewy, nie mozna zakończyć. Też dziwię się, że część osób rozwiązała krzyżówkę. Pozdrawiam.

Przejdźcie do "Hyde Park", jest tam rozwinięty temat tej krzyżówki. Dowiecie się m.in. jak komuś udało się ją "rozwiązac"

► Monimoni, jestem porażony Twą skromnością, ale trzeba jasno powiedzieć, że dokonałaś rzeczy NIEMOŻLIWEJ!
► Cześć Ci i chwała, a Puma winna ułożyć jakąś
zgrabną rymowankę ku uciesze Twojej i naszej.

Dzejdi, bardzo dziękuję za miłe słowa. Moja nowa dewiza: "Rzeczy niemożliwe wykonuję od zaraz. Cuda zajmują mi trochę czasu". :)

Dzejdi bez powinności, ale z niekłamanym szacunkiem dla odwagi...

Podwójna szelmą i psotką,
igra romantyczną kotką.
Lecz rozważna monimoni
psoty z głowy jej wygoni!

Właśnie, lewy diagram jest zupełnie inny od prawego.Rozwiązanie niemożliwe

► Ależ właśnie mówimy o tym, że jednak, mimo bezsensowności diagramu, rozwiązać się udało.»»
Monimoni to udowodniła narażając się na porażkę
i trzeba to docenić.Proponuję zarejestrować krzyżówkę na pamiątkę bo będzie unieważniona, a póki co cieszmy się sobotą.

Pumo, dziękuję za wspaniały wierszyk! Nie wiem, czy zasłużyłam! Aż mi mowę odjęło! (a myślałam, że to niemożliwe...)

Monimoni, nie wierzę w ten bezgłos...:)))