Krzyżówka dnia 05.12.2008 (strona 2/3)

wiadomości: 25 rozmówcy: 7   przejdź do początku wątku »

Dzejdi i Mirasisko, gdyby druty, druciki, pręty, pręciki, wajchy,wichajstry były moimi konikami, to z pewnością byłabym żelazną damą!
Natomiast ja jestem tylko milutką kotką, która od czasu do czasu pokazuje pazurki, szybciutko je chowając przy godnych naśladowania "przeciwnikach":)))

Pumo, te wszystkie kraniki, dywaniki, tendry i droselklapy to pretekst do zawracania głowy niektórym kotowatym.
Dla chowających się pazurków to nie tylko elektrykiem można być ale i ślusarzem na wszelki wypadek.

Dzejdi,
elekrtyka prąd nie tyka, a śluzarza rdza nie zraża. Kotowate to rząd wielkich i są łase uwag wszelkich!
Pozdrawiam:)

Zaczyna się od niewinnego "rzędu wielkich", a kończy często "WIELKIMI RZĄDAMI ZAWSZE NIEWINNYCH";w skrócie WRZN.

Ze ślusarza zrobiłam "śluzarza" i to właśnie cała JA. W ten sposób często tracę punkty, chyba jestem zbyt niecierpliwa.
Co do WRZN, to się tego ostatnimi czasy namnożyło! Mania wielkości nijak ma się do poczucia odpowiedzialności.

Wielki ADMINIE,
wypada mi tylko podziękować za uznanie mojego babskiego rozumowania:)

pręcik/drucik uznany. Generalnie ma rację mirasisko - dla ścisłości powinien to być żarnik. Tym niemniej żarnik wykonany jest z drutu, więc odpowiedź drucik wciąż uznałbym za poprawną.

Szacowny Adminie,
w dniu 08 grudnia obiecałeś,że zastanowisz się nad tą nieszczęsną MORWĄ.Tym bardziej,że w krzyżówce Zoologia-48 bez mrugnięcia i zastanowienia przy określeniu:"drzewa do hodowli jedwabnika",należało wpisać:MORWA. Czy ten czas już nadszedł? Pozdrawiam.

Chciałem przyłączyć się do apelu Marii o rozpatrzenie wielu zaległych już rozwiązań alternatywnych /zgłaszanych nota bene zgodnie z sugestią Admina na Forum/.Proszę również odnieść się do sugestii zgłoszonej w nieszczęsnej krzyżówce skandynawskiej/tym rasem w komentarzach do krzyżówki/.

Zwracam honor-widzę że sprawy nabrały pomyślny obrót.Jeszcze tylko ten nieszczęsny PUJOL/PUJOL vel BOKLEV/BOKLOV.