DZIKI ZACHÓD-06

wiadomości: 6 rozmówcy: 3

Zgłaszam błąd w nazwisku aktora "Siedmiu wspaniałych". Takiej pisowni nigdzie nie ma. Proszę o odpowiedź autora, czy w związku z powyższym krzyżówka zostanie usunięta? Jeśli tak to szkoda, ale chyba nie ma innej rady.
Chciałam również poinformować, że u mnie pokazuje 6 krzyżówek po kresce łamanej pomimo, iż jest ich więcej do rozwiązania. czy u innych też występuje ten sam błąd?

Dzejdi, bardzo jestem ciekawa jak poprawnie rozwiązałeś tą krzyżówkę. Czy ona faktycznie nie zawiera błędu?

Zyga, napisałeś o błędzie w objaśnieniu. Jak zatem powinno brzmieć prawidłowe objaśnienie?

Opis poprawiony. Sześć krzyżówek po kresce pokazuje wszystkim, ale to przecież w niczym nie przeszkadza.

Mariolu, przepraszam za tę pomyłkę. Bo słowo wstawione do krzyżówki, było prawidłowe, tylko przy pisaniu objaśnienia coś mi się ubzdurało z Coburnem i wyszło jak wyszło. Błąd już jest poprawiony, dzięki szybkiej interwencji Dzejdi i tych, którzy go wyłapali. Jeśli straciłaś punkty, napisz do Dzejdi, będą Ci zwrócone.
A tak w ogóle, to śledzę Twoje poczynania z krzyżówkami westernowymi i jestem pod wrażeniem. Czyżbyś była miłośniczką tego gatunku? W każdym razie należny Ci się pierwsze miejsce i czekam, aż je zdobędziesz.

Dziękuję za obszerne wyjaśnienie. Bardzo chciałam pogratulować autorowi krzyżówek nowej serii. Ciekawy temat. Można przypomnieć sobie młode lata, kiedy Dziki Zachód zajmował nam wiele godzin przed TV. Czytanie książek o tej tematyce też kiedyś było modne nie tylko u chłopców :O).
Krzyżówki 06 jeszcze nie zakończyłam, więc wskakuję do niej, aby zobaczyć jakie zaszły zmiany.
Pozdrawiam.