dlaczego?

wiadomości: 9 rozmówcy: 7

jestem tu od niedawna,fajnie mi się rozwiązuje ale...pomimo,że się loguję to po rozwiązaniu krzyżówki i potwierdzeniu ile punktów zdobyłam mój stan posiadania punktów się nie zmienia... :( nie wiem co ja źle robię - może ktoś mi podpowie ?

Witam i proszę o wyjaśnienie dlaczego zaliczono mi rozliczone krzyżówki które rozwiązywałam jeszcze przed założeniem konta czyż nie powinno mi się zaliczać te które rozwiązuję już po zalogowaniu ?

Dlaczego w kolekcji Obrazki logiczne (autor:jomitoka), gdzie są 2 strony, a za zadania łącznie można dostać 112 punktów, na dole w rankingu są gracze z liczbą 1029,0 punktów? Skąd te punkty? Skasowano zadania?

LeoniaB, w opisie do kolekcji jest link do gry mobilnej. Można stamtąd pobrać aplikację na telefon i w niej uzbierać brakujące 917 punktów.

Czyli nie mam możliwości uzbierania punktów, bo nie gram na telefonie. Nie lubię. Ani grania na telefonie, ani takich niespodzianek. Powinna być możliwość rozwiązywania na komputerze wszystkich zadań punktowanych. Ale dziękuję Ci, Kubah, za wyjaśnienie. I pozdrawiam ciepło. :-)

Obrazek logiczny to nie gra, to świetna zabawa. I jak wszystko tutaj, bez limitu czasowego, bez pieniędzy.. za to z satysfakcją po każdym zakończeniu zadania. I uśmiechem przesyłanym do autora.
Pozdrawiam.

Tym bardziej Ci, którzy nie mają aplikacji na telefonie, jak np. ja, nie powinni być tej przyjemności pozbawieni. A wielu osobom satysfakcję sprawia właśnie współzawodnictwo i zbieranie punktów.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi odpowiedzieli i pomogli. To dla mnie cenne. Życzę wszystkiego naj... ;-)

LeoniaB otwórz proszę pocztę i przeczytaj list ode mnie. Pozdrawiam