1 maja (strona 1/2)

wiadomości: 13 rozmówcy: 4

Mam pytanie do krzyżówkowiczów. Czy 1-go maja ukazała się pierwsza krzyżówka dnia? Jeśli tak, proszę podesłać link. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

O ile mi wiadomo to krzyżówki dnia ruszyły od 2 maja.

Magda53, nie było krzyżówki świątecznej, sprawdź czy masz 8 specjalnych?

Dzięki Panowie. Brakuje mi jednej krzyżówki i nie potrafię jej znaleźć. Pozdrawiam.

Dzejdi, specjalnych mam 8, ukryte 2. Może jest jeszcze jakaś ukryta?

Specjalnych jest właśnie 8 i ukrytych 2. Ja stawiałbym na jakąś krzyżówkę dnia. Na Twoim miejscu sprawdziłbym wszystkie rozwiązane z tej kolekcji po kolei i wykrył tę brakującą. A sprawdzasz w: Krzyżówki-->Rozwiązane krzyżówki-->Ogranicz do kolekcji (Kalendarz).

specjalnych jest 9 - LEO
http://szarada.net/krzyzowki/pokaz/imie-strzelca-z-lizbony-miasto-w-polnocnych-niemczech/

ddexterr, krzyżówki dnia sprawdzałam. Mam nadzieję, że żadnej nie przegapiłam. Nie miałam tylko z 1-go maja. Jeśli ruszyły od 2-go, to wszystko jest ok. Specjalnych mam 8, więc jeśli twierdzisz, że jest 9 to wszystko jasne. Mam takie:02,03,04,06,07,08,00 i LEO. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Pilzner, razem z LEO jest 8 eSek!Nie ma 01 i 05.

Ja mam dokładnie 8 specjalnych: LEO, 00, 02, 03, 04, 06, 07, 08, czyli takie same numery jak magda53. Czy Specjalne-01 też istnieje? Jeśli tak, to w takim razie wiele osób z czołówki rankingu jej nie ma, a pilzner powinien mieć razem rozwiązanych 984 krzyżówek (stan na 09 lis 2008), chyba że on także nie ma jeszcze rozwiązanej jakieś jednej krzyżówki.