003. Jolka z wężykami (strona 1/2)

wiadomości: 15 rozmówcy: 5

"Moze byc rzucana, kopana lub wsadzana" Rozwiazaniem jest to KLIPA.

Odpowiedz zostala uznana za bledna i odebrano mi punkty.

Prosze o poprawke i zwrot punktow. Dziekuje!

lzwp1n

Prosze o odpowiedz.
Dziekuje,
lzwp1n

"Do kopania, rzucania lub wsadzania" jest PIŁKA.
Nie występuje w tej krzyżówce hasło KLIPA.
Pozdrawiam.

KLIPA tez "Moze byc rzucana, kopana lub wsadzana" ..... do koŁa

Tu załoga zawsze chce mieć rację, nie ma nawet po co pisać o alternatywy - i tak okaże się że to ty wymyślasz jakieś "głupie słowa", zawsze na wszystko jest wytłumaczenie zamiast pójść na rękę i dodać tą alternatywę.

Ale w którym miejscu dodać alternatywę? Nie da się wpisać klipy w miejsce piłki, bo tam są litery wchodzące w skład hasła. Jeśli jednak wpisałeś piłkę w dobrym miejscu, to nie wiem do jakiego opisu przyporządkowałeś taką odpowiedź. Nie wiem też jakie słowo wpisałeś do opisu "grupa trzymająca władzę".

A gdzie chcecie wpisać tą klipę??? Jeżeli tam, gdzie jest "klika" to gdzie wpiszecie odpowiedź na pytanie: "grupa trzymająca władzę"? Po drugie, w zaznaczonych polach wyszłoby wtedy "pomniP", a takiego słowa nie ma. Ciekawe jest podejście do rozwiązywania, polegające na tym, aby autorzy szli na rękę i dodawali alternatywy na życzenie;) Pozdrawiam

Ja wtrąciłem swój komentarz nie o zadaniu, dopiero to zadanie zrobiłem, i widzę że w nim akurat nie można wpisać nigdzie tej alternatywy.
Ale mój komentarz tyczy się ogólnie podejścia do próśb o słuszne dodatki haseł. Bo już tyle razy słuszne zostały odrzucone.

A byłbyś tak miły i podał przykład słusznej, a odrzuconej prośby o alternatywę?

Teraz już nie. Nie pamiętam, było i przepadło.
Ale jedną znam bo niedawno była. Tę sugestię z Wyzwanie dnia 2020-07-14 by dopuścić ARGON i FREON jako gaz szlachetny ale to wymaga zaznaczenia innej litery G do hasła - co można zrobić bo są jeszcze 2.