Wesołych życzymy, 6 liter, pierwsza Ś!

Wszystkim szaradzistom składamy serdeczne życzenia Wesołych Świąt! Życzymy Wam, aby gimnastyka umysłowa sprawiała jeszcze więcej radości, a Wasza forma nieustannie rosła. Aby te zadania, które dotychczas wydawały się zbyt trudne, dawały się rozwiązywać. Aby nie zdarzały się literówki. A oprócz tego wszystkiego, życzymy Wam oczywiście zdrowia i sukcesów w życiu.

Wypatrujcie prezentów! W trakcie świąt będą się pojawiać na naszej stronie w postaci specjalnych, świątecznych zadań.

 

Komentarze

 jastar54,

Piękne dzięki.
Również życzę całej załodze SZARADY wszystkiego najlepszego na te nadchodzące Święta, wielu nowych pomysłów, a także cierpliwości dla nas, korzystających z tego portalu.
Wszystkim zaś szaradzistom życzę dużo zdrowia do rozwiązywania coraz to nowych zadań serwowanych nam przez ZAŁOGĘ, a także powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań.
Niech te Święta odmienią Wasze życie, tak by stało się lżejsze, weselsze i jeszcze bardziej pokratkowane.

 BaJo,

Przyłączam się do serdecznych życzeń dla całej braci szaradziarskiej. Bawcie się dobrze.!!!. A Adminom życzę pomyślności i cierpliwości dla nas.

 veget50,

Najlepsze życzenia świąteczne tym, dzięki którym mamy tyle radości i satysfakcji z rozwiązanych zadań, czyli całej ekipie Szarady.
Jednocześnie dzięki za życzenia od Was. Trzymajcie się!

 bigosik,

Ja również spieszę z serdecznymi bożonarodzeniowymi życzeniami szczęścia, spokoju i rodzinnej atmosfery oraz ...kreatywności - zwłaszcza przy układaniu zadań szaradziarskich, żeby były równie ciekawe jak do tej pory :)

 sadowskadanuta,

Życzę wszystkim, aby te wszystkie życzenia się speŁniŁy.

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy