Mapy w kratkach

Dziś postanowiliśmy znów Was odrobinę zaskoczyć. Tym razem zapraszamy do zabawy w odnajdywanie miast zaznaczonych na mapie. Nowa kolekcja Mapy W Kratkach z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom geografii i podróży.

 

Komentarze

 BaJo,

Bez sensu, czerń i czerwona kropka.

 Maria,

Jolu, jestem z Tobą, a "moc jest z nami, dziewczynami". Zero własnej inwencji, pomyślunku, czy czegokolwiek, tylko szukamy, szukamy, szukamy...

 BaJo,

Dzięki Mario jest nas dwie, trochę mi oczu szkoda, bo gdyby te mapki były wyraźniejsze to mogłyby być ciekawe krzyżóweczki.

 reniank,

Już jesteśmy trzy...

 sabinka,

Zgadzam się z Wami dziewczyny to jest robota głupiego

 stasia784,

pytam gdzie te duże i znane miasta nawet lupa niewiele może. Dlaczego nie ujawnił się autor żeby mu pogratulować pomysłu

 biwlodek,

Po prostu znakomite! Żadnych udziwnień, sztucznych utrudnień, "przefilozofowanych" określeń. Doskonałe przypomnienie ogólnych wiadomości ze szkolnej geografii. A pojedyncze przypadki konieczności zajrzenia do atlasu to dodatkowa korzyść - edukacyjna.
Dziękuję: za lekcję i za satysfakcję.
W skali od 1 do 5: SZEŚĆ!

 pryma,

BaJo: Twój komentarz "czerń i czerwona kropka" sugeruje, iż być może Twój monitor wymaga regulacji. Nie ma bowiem wśród mapek żadnej, na której występuje miasto pośrodku oceanu (co by było czerwoną kropką pośród granatu). Zdaje się, że w gdzieś jest Moskwa - czerwona kropka pośrodku zieleni - którą jednak na prawidłowo ustawionym monitorze trudno nazwać czernią.

Proponuję prosty test - jest ich w sieci wiele. Przykładowo, na stronie http://epaperpress.com/monitorcal/
należy ocenić, czy kwadraciki podpisane 0, 10, 95, 100 są od siebie różne. Jeśli tak nie jest, to oznacza, że monitor nieprawidłowo wyświetla kolory i wymaga regulacji.

 BaJo,

Dzięki, pryma, bo kolory faktycznie są chyba nieprawidłowe. Krzyżówki już zrobiłam,ale i tak poproszę syna o przeprowadzenie testu.

 hermenegilda,

Hej! Jestem pierwszy raz i nie potrafię otworzyć żadnej krzyżówki!!! Pomóżcie
Hermenegilda

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy